hit counter joomla

iets leuks doen vandaag - iets leuks te doen in de buurt

Oplage 205.000 Huis aan Huis verspreid!

Zoek iets leuks om te gaan doen

De leukste dingen om te doen! (Op datum volgorde)

*** Theater Agenda oktober 2017 ***

Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

De Volledige Theateragenda

Er zijn diverse toegangskaarten beschikbaar gesteld voor de lezers van Regionaal Uitgelicht. Door ons te volgen op Facebook, weet je direct voor welke voorstelling je eventueel gratis kaarten kunt winnen.

De Agnietenhof Sint Agnietenstraat 2 Tiel - www.agnietenhof.nl

05-okt 16:00 Culturele Seniorendag (laatste kaarten)
06-okt 20:00 Het Nationale Theater - William Shakespeare
07-okt 20:00 Marc-Marie Huijbregts - Getekend (reprise)
07-okt 20:00 Mathilde Santing - Both Sides Now
10-okt 20:00 Introdans - Méditerranée
12-okt 16:00 Culturele Seniorendag
13-okt 20:00 Classic Rock Show - The Who’s Tommy
13-okt 20:00 Kirsten van Teijn - ZALF
14-okt 20:00 Koninklijke Vlaamsche Schouwburg - Para
15-okt 13:30 Tg. Winterberg - Meneertje Meer (3-6 jr)
18-okt 20:00 Sanne Vogel - Nieuwe Familie
18-okt 14:30 Kwatta - Botje (4-8 jr)
20-okt 20:00 Tania Kross met koor & ensemble - Carmen
20-okt 20:00 Jan Beuving - Raaklijn
21-okt 20:00 Magic of Jeans - A Brand New Day
21-okt 20:00 Mugmetdegoudentand - Gidsland
22-okt 14:30 Theater Gnaffel - De Worstelaar
24-okt 20:00 Jeroen Spitzenberger - Terror
26-okt 20:00 Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence
27-okt 20:00 Mozaiek Ensemble - Arabic Delight, een positief geluid uit Syrië
27-okt 20:00 John Buijsman, Kees Boot e.a. - De Marathon
28-okt 20:00 John Buijsman, Kees Boot e.a. - De Marathon
28-okt 20:00 Henry van Loon - Sleutelmoment
31-okt 20:00 Hans Dorrestijn & Friends - Neurosen en andere hobby’s

Agora Theater Druten Van Heemstraweg 53 Druten - www.agoratheater.nl

06-okt 20:30 NITS : NITS in concert
07-okt 20:30 Rob Scheepers ; Schroot
08-okt 11:00 Loes Boonen: Dikkie Dik en de taart / vanaf 2 jaar
13-okt 20:30 Gerard van Maasakkers: 40 jaar liedjes
15-okt 20:30 Leonie Meijer: Hier
21-okt 20:30 Martijn Koning: Koniong te rijk t.o.
22-okt 20:30 Karin Bruers & Nol Havens: Bruers haalt uit t.o.
27-okt 20:30 Niet Schieten: tijd voor en trio t.o.
28-okt 20:30 Margriet Bolding: Het gras bij de buren
29-okt 14:30 Dirk Scheele: Huis, Tuin en Keukenavonturen

Calypsotheater Markt 4 Wijk bij Duurstede - www.calypsotheater.nl

06-okt 20:30 Golden Bough
07-okt 20:30 Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal met Hotel Victoria
11-okt 20:30 Tony Neef, Maaike Widdershoven en Ruud Bos

De Gelderlandfabriek Stationsweg 7 Culemborg www.degelderlandfabriek.nl

08-okt 13:30 Carola Rombouts workshop Linoleumsnede
15-okt 14:30 Jam Jazz & Pizza met Harry Sacksioni en Maya Fridman
18-okt 09:30 KunstLab
19-okt 20:00 Timzingt - Goed Verhaal
21-okt 21:00 Rick Snel We love 70’80’90
22-okt 16:00 Tangosalon
24-okt 16:00 Kiev Ballet - Sneeuwwitje
27-okt 20:00 Ceilidh met Maggies Wedding
28-okt 20:30 OnStage Broter Wolf + A-Muse
29-okt 18:30 Marjolein Meijers Hongerig Hart

DE KOM Stadsplein 6 Nieuwegein - www.dekom.nl

03-okt 20:15 Kataklò / Play (try-out)
05-okt 20:30 Jennie Lena / Acoustic Evening
06-okt 20:15 Ellen ten Damme / PARIS - BERLIN
06-okt 20:30 Nasrdin Dchar / DAD
11-okt 20:15 Victor Löw e.a. / DE VERLEIDERS: STEM KWIJT
13-okt 20:15 Pink Project Presents: Pink Floyd in Concert part 2
13-okt 20:30 KOMedycafé
14-okt 20:15 Staatsopera van Tatarstan / Rigoletto (Verdi)
17-okt 15:00 NTjong / Don Quichot denkt na (6+)
18-okt 20:15 Marc-Marie Huijbregts / GETEKEND
19-okt 15:00 NTjong / Klein mannetje heeft geen huis (4+)
21-okt 20:15 The Blues Brothers - Approved
21-okt 20:30 Alink&Plukaard / As the world Tsjechov
22-okt 15:00 NTjong / Ifigeneia koningskind (8+)
26-okt 20:15 Carry Tefsen, Trudy Labij e.a. / Gouwe Ouwe
26-okt 20:30 Estrella Acosta / Mujeres de Luna - Women in Cuban Music
27-okt 19:30 Priscilla Knetemann e.a. / Shock (12+)
27-okt 20:30 Alex Ploeg en Kasper van der Laan / Dubbelcabaret
28-okt 20:15 Symfo Classics II - The Best of Symphonic Rock

De Stadshof Hazelaarsplein 4 Vianen - www.destadshofvianen.nl

08-okt 15:00 Jochem van Gelder
14-okt 20:15 Niet Schieten & Esmee van Kampen (try-out)

De Fransche School Havendijk 1 Culemborg - www.theaterdefranscheschool.nl

02-okt 14:00 Mylou Frencken en muzikanten / Leven in het Lied
07-okt 20:30 Martijn Koning / Koning te Rijk (try out)
08-okt 11:00 De Onkruideniers / Workshop
08-okt 14:30 De Onkruideniers / Workshop
08-okt 20:00 De Onkruideniers / Lezing
18-okt 12:00 Paul van Loon en Andere Snuiters / De Kunst van het Griezelen
18-okt 15:00 Paul van Loon en Andere Snuiters / De Kunst van het Griezelen
19-okt 20:30 Richard Groenendijk / Om alles! (try out)
21-okt 20:30 Matroesjka / Brainwash (try out)
22-okt 14:30 Unieke Zaken / Ieorg Idur (4+)
24-okt 20:30 Nasrdin Dchar / DAD
26-okt 20:00 Listen! / Steven De bruyn
27-okt 20:30 Michiel Borstlap / Velvet 2
28-okt 20:30 Oeloek / Droeftoeters (try out)

De Poorterij Nieuwstraat 2 Zaltbommel - www.de-poorterij.nl

06-okt 20:15 Jeans - A Brand New Day
14-okt 20:15 Braboneger - Als ik mezelf kon zijn
18-okt 13:30 Dirk Scheele - Huis-, tuin- en Keukenavonturen
18-okt 15:30 Dirk Scheele - Huis-, tuin- en Keukenavonturen
28-okt 20:15 Björn van der Doelen, Jeroen Kant en Mathijs Leeuwis - De Drie Vrienden

Fulco Theater Overtoom 3 IJsselstein - www.fulcotheater.nl

6-okt 20:30 Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
7-okt 20:00 Mandoline Orkest 70 jaar - Van Toen Naar Nu
10-okt 20:30 Hans Dorrestijn & Friends - Neurosen en andere hobby’s
11-okt 20:30 Niels Geusebroek - Wildfire
13-okt 20:30 In Bed met Dietrich en Piaf -La Vie en Rose meets Von Kopf bis Fuss
14-okt 14:00 Woezel & Pip - Op zoek naar de Sloddervos (2+)
14-okt 16:00 Woezel & Pip - Op zoek naar de Sloddervos (2+)
18-okt 15:00 Tina de Musical - Voor meiden, moeders en oma’s (try out)
19-okt 20:30 Jon van Eerd e.a. - Harrie & Eva (try out)
20-okt 20:30 Jon van Eerd e.a. - Harrie & Eva (try out)
21-okt 20:30 Nits- Nits
24-okt 20:30 OldenOsborn - #LIFE
25-okt 20:30 Barbra Streisand 75 - Petra Berger
27-okt 20:30 Carine Crutzen e.a. - Neelie
28-okt 20:30 Excelsior IJsselsteins Fanfareorkest - A Jubilee Night On The Town
29-okt 16:00 Selamat Makan - Roy en Hedy

Go Theater Dr. C. Voogdplein 90 Leerdam - www.go-leerdam.nl

07-okt 20:30 Debby Petter | In mijn Hoofd (try-out)
14-okt 20:30 Marlouband
19-okt 20:30 Bertus Borgers | De Blues kleeft aan mij
29-okt 11:00 Dag Meneer van Dalen | TG Graasland (6+)
29-okt 14:30 De Tango volgens Piazzolla

Het Heerenlogement Markt 31 Beusichem - www.theaterheerenlogement.nl

04-okt 20:30 Bert Wagendorp
10-okt 20.30 Carel Kraayenhof - Juan Pablo Dobal
12-okt 20:30 Ali B
18-okt 20:30 Tim Fransen
31-okt 20:30 Emilio Guzman

Peeriscoop Boerenstraat 11 B Gorinchem - www.peeriscoop.nl

03-okt 20:30 Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
07-okt 20:30 Janis’ Pearls - In Concert
08-okt 14:00 Stichting Breaksquad - Breakdance Battles
10-okt 20:30 Niet schieten + - Tijd voor een intro
15-okt 14:00 Eva van den Bosch - TRY OUT Mijn kleine zeemeermin (4+)
15-okt 20:30 Eva van den Bosch - TRY OUT Zielehuis
17-okt 20:30 DE GEMEENSCHAP met Karin Holla en Geradjan Rijnders - Romp
22-okt 16:00 Esmay Usmany met Anke Timmer - #lalaldeliefde
24-okt 20:30 Laure van Dolron - WIJ
29-okt 16:00 Abspoel & Bischoff- Leven met Brel
31-okt 20:30 Rajae Ism - Thuis Ontheemd

‘t Pand Korenbeurs 3-5 Gorinchem - www.theaterpand.nl

06-okt 20:30 Silvester Zwaneveld - Houston, we have a problem
07-okt 20:30 Johan Fretz - De Zachtmoedige Radicaal
13-okt 20:30 GSCF - Studenten Cabaret Festival
14-okt 20:30 GSCF - Studenten Cabaret Festival
20-okt 20:30 Pieter Verelst - Mijn broer en ik
21-okt 20:30 Stefano Keizers - Erg Heel
27-okt 20:30 Benjamin v/d Velden - Ik Ben
28-okt 20:30 Thijs Kemperink - Bonje!

Pantalone Linnaeusweg 5 IJsselstein - www.theaterpantalone.nl

01-okt 14:00 Theaterstichting Kwibus - De zevensprong
06-okt 19:00 Theaterstichting Kwibus - De zevensprong
07-okt 19:00 Theaterstichting Kwibus - De zevensprong
08-okt 14:00 Theaterstichting Kwibus - De zevensprong
28-okt 20:00 Legacy of Santana - LOS

Theater Aan de Slag Herenstraat 18-20 Culemborg- www.theateraandeslag.nl

01-okt 16:00 Simon Keats & Mathijs Leeuwis

Theater Aan de Slinger De Slinger 40 Houten - www.theateraandeslinger.nl

06-okt 20:15 Sven Ratzke: HOMME FATALE (try-out)
07-okt 20:15 Diederik Ruisch & Friends
12-okt 20:15 Mylou Frencken & muzikanten: Leven in het lied
13-okt 20:15 Alexandra Alphenaar, Mylène & Rosanne e.a.: Tina de musical (try-out)
17-okt 10:30 Herfstukjes met Ntjong: Klein mannejte heeft geen huis (4 - 10 jaar)
18-okt 14:00 Herfststukjes met Ntjong: Don Quichot denkt na! (6 - 12 jaar)
20-okt 19:30 Herfststukjes met NT Jong: Ifigeneia Koningskind (8 -14 jaar)
21-okt 20:15 MAN || CO, De Mooie Meisjes en MATROSE: Café Theater Festival
26-okt 20:15 Talent van de toekomst: Het Debuut
27-okt 20:15 Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal: Hotel Victoria
28-okt 20:30 Julika Marijn: Uit Verdriet Geboren

Zinderpodium Tiel Rechtbankstraat 1 Tiel - www.zinder.nl

13-okt 23:00 Hate it or Love it (90’s & 00’s R&B and Hiphop classics)
28-okt 19:30 So Hippie Together: Joe Cover Band / Finest Truth e.a.

Voor alle getoonde voorstellingen geldt dat er op het moment van drukken nog entree-kaarten beschikbaar zijn. Informeer altijd bij het theater naar de beschikbaarheid (of controleer dit op de betreffende website) Regionaal Uitgelicht geeft een aantal kaarten voor diverse voorstellingen!! Door ons te volgen op Facebook zie je regelmatig wanneer we deze kaarten gaan weggeven! Bovenstaande gegevens zijn door de betreffende theaters beschikbaar gesteld.

Door ons te volgen op Facebook zie je ook wanneer we deze kaarten gaan weggeven! Alle leuke theatervoorstellingen in de regio!

Er is altijd iets leuks te doen in de buurt. Je vindt het bij Regionaal Uitgelicht - De grootste krant en de voordeligste krant van Midden Nederland  - Welke artiesten treden op?!

Terug naar de hoofdpagina van Regionaal Uitgelicht - Altijd iets leuks te doen!

Bezoekers vandaag (via de homepage)339

Bezoekers informatie

Samen met u zijn er op dit moment

3
bezoekers op de homepage van Regionaal Uitgelicht, op zoek naar een leuk evenement!

19 oktober 2017

De leukste krant van de regio komt ook in

  • schalkwijk.jpg
  • tiel.jpg
  • beesd.jpg
  • ravenswaaij.jpg
  • vianen.jpg
  • odijk.jpg
  • spijk.jpg
  • ameide.jpg
  • hoogblokland.jpg
  • meteren.jpg
  • gellicum.jpg
  • wijk-bij-duurstede.jpg
  • rumpt.jpg
  • everdingen.jpg
  • buren.jpg
  • ijsselstein.jpg
  • cothen.jpg
  • wamel.jpg
  • buurmalsen.jpg
  • hardinxveld-giessendam.jpg
  • heukelum.jpg
  • zaltbommel.jpg
  • varik.jpg
  • tull-entwaal.jpg
  • rhenoy.jpg
  • hellouw.jpg
  • kapel-avezaath.jpg
  • zoelmond.jpg
  • montfoort.jpg
  • haaften.jpg
  • benschop.jpg
  • lienden.jpg
  • linschoten.jpg
  • wadenoijen.jpg
  • beusichem.jpg
  • ijzendoorn.jpg
  • eckenwiel.jpg
  • zoelen.jpg
  • culemborg.jpg
  • opijnen.jpg
  • hei-en-boeicop.jpg
  • waardenburg.jpg
  • enspijk.jpg
  • maurik.jpg
  • beneden-leeuwen.jpg
  • ommeren.jpg
  • nieuwegein.jpg
  • leerdam.jpg
  • kerk-avezaath.jpg
  • herwijnen.jpg

Voor updates en ideeën, volg ons

Regionaal Uitgelicht, jouw krant voor o.a. :

Het weer binnen de regio

Wij plaatsen het nieuws gratis!

Gratis redactie plaatsen in Regionaal Uitgelicht


 

Volg Regionaal Uitgelicht op Facebook voor het laatste nieuws!

 

Colofon

De grootste evenementenkrant van Midden Nederland Regionaal Uitgelicht wordt maandelijks huis-aan-huis in Midden-Nederland verspreid in een totale oplage van 205.000 exemplaren. Regionaal Uitgelicht kijkt altijd vooruit! Regionaal Uitgelicht wordt grotendeels VIA DE POST verspreid


Uitgever/Verkoop:
De MediaRaad
Adriaan Brouwers 06-30101437
Peter Bakker 06-38708380
Ton Gommans 06-53994270

info@regionaal-uitgelicht.nl

Opmaak + Website:

RTG Reclame
media@regionaal-uitgelicht.nl


Redactie:

Evert Scheffer
Adriaan Brouwers

Ton Gommans
Bartho Hendriksen

redactie@regionaal-uitgelicht.nl


Regionaal Uitgelicht is een product van de Mediaraad welke staat ingeschreven bij de KvK onder nr 62753061 BTW NL 140274145B01